Motta » Ztráty / Nálezy

Motta » Ztráty / Nálezy

Řadit podle: Nejnovějších

Nalezeno 49 záznamů. Zobrazuji 1-20.

Miloval si mě někdy vůbec? Zničil si mě už po druhé.

Nelly258, 7.5.2011 # 

Kdybych mohla, tak křičím. Poč jsem radši nemlčela? Kdybych mohla, vypláču tolik slz. Kdybych mohla změnit to, co mě trápí. Přesto ti to neřeknu, co mé srdce tíží, i když to může vypadat jako banalita.

Nelly258, 19.4.2011 # 

Kdy už to konečně skončí?

To tajný dívání se na tvůj profil!
Ty nekonečně trvající vzpomínky v mé hlavě!
Ta touha získat tě zpátky!

Kdy už konečně skončí ten chtíč po tobě, ležet vedle tebe a slyšet ty nejkrásnější slova, která si mi kdysi říkal: CVRČKU, MILUJU TĚ!
Chci znova zažít ten den, kdy jsem tě objala a ty jsi mi řekl něco tak krásného, až jsem plakala.

Proč ty...

jsi dokázal to, co jiný ne?
jsi objevil moje já?
jsi mě jediné dokázal naučit milovat a žít?
a proč já?

Pro tvůj ůsměv!
tvá slova!
tvé objetí!
tvou schopnost podržet, otevřít oči, nakopnout a poslat dál! Dřív to bývalo i pro tvé srdce, které dnes tak nenávidím!

Nenávidím tě! A přesto na tebe nedokážu zapomenout. Všechno ti vrátím!

Jen škoda,že ta růže, kterou si mi daroval, uvadla, ta by byla z prvních, co bych po tobě hodila se slovem: TÁHNI! Táhni už z mého srdce, když jsi odešel z mýho života!
Víš, proč uvadla? ze stejného důvodu jako já. Držel si jí v ruce TY! koukal na ní těma svýma modrýma očima a smál se na ní tim nezapomenutelným hlasem. Umřela pod návalem všeho, krásy a zrady, že jsi ji daroval a neponechal si ji.

ZRADIL SI JI,STEJNĚ JAKO MĚ!
A proto TÁHNI!!

Nelly258, 13.4.2011 # 

hvězdy padají ti do klína,
já tě volám potají,
vzpomínky honí se mi hlavou,
ocitám se v šedočerném světě,
kde nic nezačne nic neskončí,
a já se modlím,
já poklekám,
já stále doufám, že oči mé
ještě spatří tě

martina, 27.12.2010 # 

Chybíš mi. Chybí mi tvá tvář, tvá vůně, tvá láska. Chybí mi cesty autobusem k tobě, chybí mi město, ve kterém žiješ a naše společné procházky po něm. Tolik mi všechno schází.

Nelly258, 22.12.2010 # 

Každý rozchod je prohrou. Nezaleží na tom, kdo vyřkne poslední slova, protože v každem případě prohrají oba dva. Jeden přestal milovat a druhý ztratil lásku.

Nelly258, 5.12.2010 # 

Nechci myslet na to, že mi scházíš, co právě teď děláš a jak Tě mám ráda, nechci myslet na nic. Přešla jsem tu naši lásku a zašlapala city.

Nelly258, 25.11.2010 # 

Všechno co se stalo se stát mělo. Měli jsme se setkat, měli jsme být spolu, měli jsme se milovat, ale bohužel i rozejít. Jsem ráda za to co se stalo, i za tu velkou bolest co mám. Ta je vzpomínkou na to, že jsi a že tě pořád miluji.

Nelly258, 25.11.2010 # 

Mám přesně to, co jsem nikdy mít nechtěla. Rozervané srdíčko, oči pro pláč a v hlavě větu.. Vrať se..

Ronie, 21.11.2010 # 

Já už tě nikdy nechci v náruči svý obejmout, už nikdy nebudu chtít zpátky se ohlédnout. Pro mě to končí, já chci svou cestou jít, na vše zapomenout a znovu začít žít. Přestaň mi na city hrát, nezkoušej opět mi lhát, já vím že mě už nemáš rád.

Nelly258, 21.11.2010 # 

Miluju Tě, opravdu moc tě miluju! Chci, aby se vrátilo to, co bylo dřív, abychom opět mohli být, broučku, spolu. Chtěla bych tě tolik poprosit o druhou šanci, aby si přijala znova mojí lásku. Ale nemohu. Tvé srdce patří už někomu jinému, a já ho nedokážu vzít. Tak si prosím jen pamatuj, že tu pořád jsem pro tebe, že tě i přes ten ošklivý konec vážně moc miluju. A milovat, miláčku, budu!

Nelly258, 19.11.2010 # 

Zbytečně jsem si způsobila bolest. Moji vlastní blbostí. Jen kvůli tomu jsem o tebe nadobro přišla.

Nelly258, 21.10.2010 # 

Přála bych si, aby nebe mělo telefón, abych mohla znova slyšet tvůj hlas. Myslela jsem na Tebe dnes, ale to není nic nového. Myslela jsem na Tebe včera i pár dní předtím. Často v tichu říkám tvé jméno. Všechno jsou to vzpomínky a obraz v rámě.

Nelly258, 10.10.2010 # 

Člověk musí nejdřív ztratit, aby mohl najít. Jenže když najde, tak by si měl zašít kapsy, aby neztratil znovu.

Devilry, 3.10.2010 # 

Nejhorší je, když člověk ztratí člověka, kterého doopravdy miloval, ještě horší však je, když se vám v jednom kuse o něm zdá a vy nemužete zapomenout a už jen tupě doufáte, že ty krásné sny budou ještě někdy realnými.

gyross, 28.6.2010 # 

Neměj strach, nepláču, to jen mé srdce krvácí.

Adriana1209, 31.3.2010 # 

Byl jsi tak sladký, když ses na mě díval. Bylo mi nádherně, když jsi mi zpíval. Teď marně hledám odpověď na otázku proč? Život můj změnil se v kolotoč. Srdce mé křicí vrať se a zahoď klíč, ty srdce neslyšíš a odcházíš pryč. Když s jinou tě vidím je to jak v srdci kopí, teď už vím, jak moc láska bolí. Snažím se zapomenout a už nechci tě znát,ale je těžké přestat tě milovat. Ublížil jsi mi moc, i přesto vzpomínky v hlavě mám. V noci se slzami v očích usínam. Teď už vím, že si o tobě můžu nechat zdát. A tohle budu jen v básni psát. Chybí mi ty noci, kdy usínali jsme spolu. Ruku v ruce a bylo nám fajn. Ze srdce teď jen kus ledu mám a s tvými kamarády? Ráda si pohrávam. Ať viš jak hrozně mi bylo. Byl jsi to ty, co mi ublížilo. Doufám, že karta obrátí se proti tobě, opačnou stranou rubu. Vzdyť říkala jsem ti, že natlučeš si hubu. Ja vím, že jednou šťastná budu a ty? Děvkařem budeš dál. Tak čemu se divíš, tohle sis přál. Mně nezbývá nic jiného než se slzami v očích smát a doufat, že přestanu tě MILOVAT.

Pája, 20.2.2010 # 

Četla jsem jednu knížku, byla o dívce, ta dívka trpěla tak, jako já. Byla zamilovaná tak moc, jako jsem já do tebe, ale on jí nechtěl, tak jako ty nechceš mě, ale nakonec neníí o mně. Víš proč? Nakonec si padnou do náručí a já zůstávám bez tebe. Ženu květinou neuhodíš, ale květináčem zabiješ! Miluju tě, Honzo!

KačuleSs, 1.2.2010 # 

Zapomeň, že tě líbal, že se ti do oči díval, zapomeň, že tě miloval, že ti svou lásku sliboval, zapomeň, že tu s tebou byl, zapomeň, že ti ublížil.

SiMi_K, 30.12.2009 # 

Rozlúčka je príliš ťažká najmä vtedy, keď tú osobu s ktorou sa lúčiš skutočne miluješ.

Niky, 21.11.2009 # 

Stránky: [1] 2 3

Spodek

Stránka generována 18.5.2024 09:47:44.